KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17515424

nr 1751 5424

Akvarell

Nils E Johansson, Signerad, "blå emalj och vita ägg" bm: 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 47x56

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 15 december 2025
kl 18:58:01