KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17515424
nr 1751 5424
Akvarell
Nils E Johansson, Signerad, "blå emalj och vita ägg" bm: 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 47x56
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 december 2025
kl 18:58:01
350 kr
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)